Ціни на відеокарти почали трохи падати

У магазинах вперше з виходу відеокарт серії RTX 30 почали падати ціни. Причина проста – падіння курсу криптовалюта, особливо ETH і, відповідно, низький інтерес до Майнінгу. Справа в тому, що Майнер були готові скуповувати відеокарти навіть за захмарними цінами через те, що прибутковість видобутку була на дуже високому рівні.

Ціни на крипту впали – впала і видобуток Майнерів. Якщо тиждень тому на маркетплейсах не було ферм, то зараз весь сайт забитий пропозиціями з продажу. Якщо навіть самі ферми не купують, то і ціни на нові відеокарти почали падати.

На Ekatalog можна простежити за ціною на відеокарти протягом часу їх продажу. Так, вперше з дати виходу, середня ціна на RTX 3070 від Gigabyte впала за тиждень з 74 тисяч до 68 тисяч гривень. У інших виробників ціна також впала на схожі значення.

Така ж ситуація з RTX 3080, RTX 3060 і RTX 3060 Ti. Не можна сказати, що ціни серйозно впали, але, можливо, вони будуть падати і далі, поки криптовалюта не відновляться. Може, у нас вперше за довгий час з’явився шанс купити нову відеокарту не за потрійну ціну?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *