BlizzCon 2021 скасований, але замість нього відбудеться BlizzConline 2022

В оголошенні на офіційному сайті виконавчий продюсер Саралін Сміт повідомила, що в зв’язку з невизначеністю через пандемію і великою складністю організації Blizzard вирішили не проводити фізичний BlizzCon в цьому році. Замість нього, як і в минулий раз, на початку 2022 року відбудеться новий BlizzConline, який в рамках всесвітнього події об’єднають з додатковими заходами малих масштабів, що б це не означало.


Привіт, учасники спільноти Blizzard!

Сподіваюся, у вас все благополучно. Правила проведення заходів в Каліфорнії і раніше розвиваються, а стан пандемії коливається по всьому світу. Співробітники Blizzard весь цей час обговорювали, які наслідки ця ситуація спричинить для одного з наших найулюбленіших подій: BlizzCon. Ми розуміємо, що деякі з вас самі не знають, чи будувати плани на можливу поїздку в іншу частину країни – не кажучи про іншій частині світу – і зустріч з друзями, рідними та іншими учасниками спільноти в Каліфорнії. Тому сьогодні ми вирішили повідомити вам про те, що в цьому році салон BlizzCon проводитися не буде.

Організація BlizzCon в реальності – вкрай масштабна і складна задача, для якої потрібно кількамісячна підготовка не тільки нам, а й багатьом талановитим партнерам по виробництву, професійним кіберспортсменом, провідним, творцям контенту, художникам і іншим учасникам салону (як місцевим, так і іноземним), з якими ми співпрацюємо для створення повноцінного заходи. Поточні ускладнення і невизначеність, викликані пандемією, не дозволяють нам належним чином будувати плани на майбутнє щодо багатьох елементів салону, в результаті чого в поточний момент ми не зможемо провести для вас в листопаді така подія, яке ми хотіли б для вас провести.

Але ми не хочемо втрачати занадто багато часу в очікуванні моменту, коли знову зможемо побачитися з вами. Тому зараз ми будуємо плани на всесвітнє подія, яке буде проводитися на початку наступного року. В рамках цієї події ми об’єднаємо нещодавній салон BlizzConline і заходи малих масштабів. У міру розвитку наших планів ми опублікуємо додаткову інформацію.

З нетерпінням чекаємо можливості відзначити подію разом з вами. А до тих пір – побачимося на Азероте, в межею, Санктуарії і інших світах, які стали для нас будинком.

  • Виконавчий продюсер BlizzCon Саралін Сміт

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *