Гравці в Overwatch знайшли спосіб пошкодити комп’ютер суперника під час матчу

У Overwatch з’явилася небезпечна вразливість, яка теоретично може викликати проблеми з комп’ютером у гравців. Про це розповів інсайдер Metro_OW, раніше публікував вірну інформацію про Overwatch 2 і фестивалі BlizzCon.

За словами інсайдера, всьому виною баг, який дозволяє спамити голосові повідомлення в чат без затримки. Коли гравець відправляє войслайни за допомогою бага, вони миттєво завантажують CPU і GPU на комп’ютерах суперників до 100% і можуть утримувати такий рівень навантаження. Metro_OW зазначив, що в деяких випадках це може призвести до пошкодження обладнання або, як мінімум, до лагам в грі. У коментарях до його посту багато не погодилися, що миттєва навантаження процесорів дійсно так небезпечна, хоча і відзначили, що подібні показники аномальні і Blizzard повинна звернути увагу на проблему.

Раніше Blizzard анонсувала демонстрацію PvP-режиму в Overwatch 2. Геймдиректор серії Overwatch Аарон Келлер оголосив, що двогодинний стрім розпочнеться 20 травня о 22:00. Під час презентації розробники Overwatch 2 покажуть нові карти, а також докладніше розкажуть про геймплейних зміни.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *