У CS:GO покращили півників

Нещодавно для Counter-Strike: Global Offensive випустили патч, де ввели оберемок змін різного роду. Але найголовніше – тепер в грі значно покращали курочки (ну або півники – як вам більше подобається!).

Якщо вірити фанатської «вікі», нові несучки засновані на Каталонська породі родом з Іспанії. Тепер в CS: GO є п’ять варіантів курок. Ці птахи вважаються жартівливим символом серії: вони з’явилися ще в першій Counter-Strike, так що і вести про оновлених моделях спільнота сприйняла з ентузіазмом.

Наприклад, в топі скріншотів за останній тиждень в співтоваристві Steam панують ось такі картинки:

Втім, в патчі ввели і іншу примітну новинку – платну підписку CS: GO 360 Stats. За долар на місяць вам надають доступ до розширеної статистикою з декількох режимів, а також звіт про шанс перемоги в раунді – його ввели разом з оновленням Operation Broken Fang.

Аудиторія зустріла сервіс скептично: хтось каже, що це всього лише долар в місяць, а хтось вважає, що такі речі повинні бути безкоштовними. Втім, їх і так можна вважати безкоштовними: детальну статистику про себе коханого можна дізнатися на всяких сторонніх майданчиках типу CS: GO Stats (багато розкажуть навіть більше, ніж підписка від Valve).

Крім того, в патчі ввели новий тип кейсів і впровадили правки різного роду.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *