Overwatch: Снайперське місце може знищити команди на Нумбані

Гравці Overwatch, які прагнуть пробити шлях до перемоги разом з Еш, Вдjdj. або Ханзо, повинні шукати спеціальне сховище на Нумбані, яке може спричинити хаос для команд, що виходять зі спавну.

Що стосується дамагу від вогню, жоден герой в Overwatch не може нанести стільки, скільки Вдова на правильній позиції.

Для всіх інших героїв пошкодження пострілом у голову має мультиплікатор удвічі, але для Вдови це 2,5, що означає, що вона може завдати колосальних 300 пошкоджень повністю зарядженим пострілом у голову.

Плюс, це не враховуючи додатковий дамаг, який вона може нанести, коли її апне Янгол, стрілятиме через Матрицю Підсилення Батиста, або буде підсилюватися Суперзарядним пристроєм Оріси.

Однак можливість скористатися потенціалом демеджу Вдови може бути зовсім іншою історією. Завдяки неймовірно високому скілу, Вдова може бути для когось страшною і складно отримати максимальну цінність.

Але для тих, хто може, є підле місце, продемонстроване стрімером Overwatch Кефрієм, може розлютити команду, як тільки починається матч.

Пройшовши повз ціль “Точка А”, Кефрі використовував здатність Вдови, щоб розташувати її на великій африканській масці, прикріпленій до будівлі.

Завдяки Мерсі, щоб нанести подвійний дамаг, і Зарі, яка готова стягнути, якщо йому потрібно врятуватися, Кефрій мав чудову позицію, щоб клацати по головам.

Лише за кілька секунд раунду стрічка ДПС змогла закріпити фрагментів на Зар’ї, Баптисті та Маккрі, змусивши ворожу команду повернутися до свого спавну, щоб перегрупуватися.

Це спрацювало лише завдяки позиціонуванню Кефрія та можливості вловити ворожий загін абсолютно несподівано. Щоб продовжити це, він забив бакасів на Lucio і Mei для 5K, перш ніж врешті-решт помер сам.

Звичайно, цей трюк може по-справжньому спрацювати лише один раз у грі, перш ніж вороги зловлять, але можливість скористатися може принести дивіденди. Наступного разу, коли ти будеш на Numbani, подивись, чи зможеш ти повторити це зі своєю командою та отримати плоди.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *