Ви можете розмістити Нессі на карті емоцією Ваттсона в Apex Legends

Гравці Apex Legends зможуть встановлювати своїх власних ляльок на карті – і все, що для цього потрібно – це емоція Ваттсона .

Оновлення Legacy представляє основні емоції для всіх легенд, але одна з анімацій Уоттсона поставляється з прихованими пільгами. За словами розробників, персонаж м’яко кладе плюшевий Нессі на землю, і чарівна лялька стає постійним об’єктом на карті для цього туру.

“Для довідки та до відома, ви залишаєте свою Нессі у світі, коли робите емоції”, – написав координатор спільноти Джейсон Гарза. Він також сказав, що гравці зможуть зайняти по три за раз, але команда зменшила максимальну суму до одного.

Емоції, що стоять, нарешті приходять до Apex в оновленнях Legacy. Кожна легенда отримує три анімації, що стосуються їх особистостей, і Respawn не міг втратити шанс включити Нессі в одну з анімацій Уотсона.

Нессі були писанкою в Apex, але чарівна істота швидко переросла у своєрідний талісман для гри. Їх існування насправді є каноном у грі: перша Нессі була зроблена матір’ю Уоттсона незадовго до її смерті, і це одна з небагатьох реліквій, які Наталі має про неї. Батько Уоттсона найняв когось, щоб зробити кілька копій ляльки, і Уоттсон грав з ними в хованки на Каньйоні Кінгз, поки арена для Ігор Apex ще будувалася.

Emotes стартують на Apex з наступним сезоном, Legacy, запланованим на 4 травня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *