Зовсім скоро в Hearthstone на «Полях боїв» з’явиться новий тип істот – Свинобрази

Розробники Hearthstone оголосили, що в оновленні 20.2, яке вийде вже завтра, режим “Полів битв” поповниться новим типом істот – свинобразами. 20 цих страшних товаришів, – 17 істот і 3 героя – також принесуть з собою і нову механіку – криваві самоцвіти. А ще вперше за всю історію гри в продажу в ігровому магазині з’являться готові колоди карт.

Свинобрази виходять на поля битв і готові до бою колоди

Сьогодні ми хочемо розповісти вам дві великі новини! Перша являє собою інформацію про наступне великому нововведення на «Полях боїв»: свинобразах! У прийдешнє оновлення в гру буде додано новий тип істот – свинобрази, 17 нових істот, 3 нових героя і нова ігрова механіка: криваві самоцвіти!

Криваві самоцвіти – це заклинання, що дають вашому суті + 1 / + 1. Деякі свінобрази дають вам криваві самоцвіти, а деякі мають особливі взаємодіями з розіграними кривавими самоцвітами.

З додаванням свинобразів на «Полях боїв» як і раніше буде брати участь не більше п’яти типів істот в кожному матчі: по три типу істот буде заблоковано. Як і у випадку з драконами і піратами, свинобрази будуть доступні в кожному матчі на «Полях боїв» до виходу наступного великого оновлення.

Завтра ми опублікуємо повний опис поновлення 20.2, в якому будуть додані свинобрази.

Представляємо готові до бою колоди

Готові до бою колоди допоможуть гравцям поповнити свою колекцію і відразу приступити до гри в режимах із заздалегідь створеної колодою!

Наше друге оголошення – вперше за всю історію гри ви зможете придбати в електронному та внутрішньоігровому магазині заздалегідь створені колоди, оптимально пристосовані для умов гри в поточному додатку! Коли ці готові до бою колоди стануть доступні, ви зможете назавжди додати в свою колекцію цілу колоду для обраного вами класу. Кожна з цих колод створена вручну за допомогою даних, зібраних з сотень тисяч матчів, тому включені в них карти неодмінно стануть в нагоді вам в грі!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *