Genshin Impact – Перша частина подій і банерів оновлення 1.5

Разом з виходом оновлення 1.5 «У сяйві нефриту» в Action / RPG Genshin Impact з’явиться ціла серія нових подій, а також нові банери персонажів і зброї. Розробники поділилися розкладом першої частини активностей апдейта, які чекають гравців.

Подія «Диск посилення: введення»

Період проведення: 30 апреля – 17 травня

Під час події гравці будуть виконувати випробування зон пошуку, підземель і спотвореного межі, отримуючи за це дані роздробленого плода. У магазині події за них можна купити камені витоку, корону прозріння, досвід героя, персонажа Диону і інші корисні речі.

Для участі необхідний ранг пригод 20 або вище.

Подія «Загублений вітер»

Період проведення: 14 – 24 травня

В рамках даного івенту вам належить взяти участь в грі “Прихований вітер” Гайгекс з Мондтштадта і заробити приховані монети, які можна обміняти на камені витоку, іменну картку “Ку-ку!”, Досвід героя, мору і інші предмети.

Подія буде доступно гравцям з рангом пригод не нижче 20.

Банер персонажів «Гори і ринки»

Період проведення: 28 апреля – 18 травня

У цей період у гравців з’явиться можливість отримати п’ятизіркового персонажа Чжун Лі (Гео), а також чотиризіркових Янь Фей (Піро), Ноелль (Гео) і Диону (Кріо) зі збільшеним шансом. Після завершення банера Янь Фей буде додана в стандартну молитву «Жага мандрів» в оновленні 1.6.

Банер зброї «Втілення божества»

Період проведення: 28 апреля – 18 травня

Цей банер істотно збільшить шанси отримання ексклюзивного п’ятизіркового зброї Кромсатель піків (одноручне) і Пам’ять про пилу (каталізатор), а також чотиризірковий зброю Кам’яний меч (двуручное), Кам’яне спис (древковое), Меч-флейта (одноручне), Око свідомості (каталізатор) і Церемоніальний цибулю (стрілецьку).

Бойовий пропуск «Царство віроломства»

Період проведення: 28 апреля – 6 липня

Виконуючи щоденні і щотижневі завдання гравці зможуть розблокувати велика кількість різних нагород бойового пропуску. А купивши перловий гімн або перловий хор ще й отримати Переплітаються долі з чотиризіркових зброєю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *