Пес в GTA 5 відвідує могилу господаря кожен день

Rockstar Games любить наповнювати свої ігрові світи різними пасхалка і деталями, непомітними навіть з другого чи третього разу. І GTA 5 до сих пір, через багато років після релізу, відкриває для багатьох геймерів секрети, про які більшість з нас не чули.

Нещодавно з’ясувалося, що якщо прийти на цвинтар в Лос-Сантосі, то можна побачити собачку, яка ходить сама по собі. За словами гравців, найчастіше це відбувається граючи за Франкліна. Якщо простежити за песиком, то з’ясовується, що він підходить до могили, у якій лежить букет квітів, імовірно, в ній похований власник собаки. Судячи з усього це відсилання до Скай-тер’єра на ім’я Боббі з Единбурга, який протягом 14 років відвідував могилу свого господаря.

Деякі гравці знають про цю пасхалка вже давно, але широку увагу вона привернула недавно, коли один з геймерів опублікував відео на TikTok, що зібрало сотні тисяч переглядів.

З одного боку, це відео трохи сумне, з іншого, воно відмінно демонструє те, на які хитрощі готова піти команда Rockstar, щоб створити гру з детальним і живим світом, де крім основної історії поєднуються нитки самих різних життів.

Навіть через 7 років після виходу любителі пасхалок і теорій змови переконані, що гра не розкрила всі свої карти. Хтось вважає, що в GTA 5 розробники заклали деякі секрети про GTA 6, інші продовжують прочісувати карту в пошуках невідкритих таємниць, які виникають при виконанні певних умов.

А яким став найцікавіший секрет GTA 5 для вас?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *