Amazon скасував MMORPG по “Володарю перстнів”

Ігровий підрозділ Amazon скасував рольову онлайн-гру, засновану на всесвіту “Володар кілець” і анонсовану в 2019 році. Це стало ще однією невдачею для технологічного гіганта в спробах створити популярну гру.

Розробка велася однією з команд Amazon Game Studios спільно з китайською студією Leyou, яка була куплена конгломератом Tencent в грудні. Після покупки між Amazon і Tencent виникли розбіжності за контрактом, що в кінцевому підсумку призвело до скасування гри.

Представник Amazon підтвердив, що після придбання Leyou компанією Tencent не можна було забезпечити умови для продовження роботи. Команда розробників з Amazon, яка працює над грою, буде переведена на інші проекти.

Скасування гри пішла за низкою інших поганих новин для Amazon Game Studios, яка поки що не змогла випустити успішну гру з моменту запуску підрозділу в 2014 році. Компанія скасувала вже кілька ігор – Breakaway і Crucible. А ще одна, New World, неодноразово відкладалася.

Головною причиною Джейсон Шрайер називає те, що не можна просто покликати навіть зарекомендували себе розробників і сказати їм робити велику гру. Студії ростуть роками поступово збільшуючи свої можливості і масштаби проектів.

Про скасованої грі по “Володаря кілець” було відомо небагато. Єдині деталі сюжету: дія б відбувалися за тисячі років до подій “Братства Кільця”. Планувалося безліч локацій, істот і персонажів. Фактично компанія хотіла зробити конкурента World of Warcraft.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *