Візуальний огляд рейду Святилище Панування

В оновленні 9.1 Shadowlands поповниться новим рейдом під назвою Святилище Панування, розташованому прямо в Торгасті, де гравці зможуть битися з 10 складними босами. Тестування рейду ось-ось почнеться, а значить настав найкращий час подивитися, як буде виглядати це місце.

Святилище Панування розташоване в Торгасті, тому оформлено в кращих традиціях вежі проклятих з металом, каменем, величезною кількістю гострих граней і шипів, сильно нагадуючи собою Цитадель Крижаний Корони. Цікава деталь полягає в тому, що не всі битви будуть відбуватися саме в Торгасті: розробники заготовили досить мальовниче місце прямо на його вершині і похмуру версію верхній частині Орібоса, де розташовується Арбітр. Швидше за все бій з фінальним босом, Сільваною Вітрокрилою, почнеться на піку Торгаста, а завершиться в Орібосі.

  • Етап перший: Цикл ненависті – “Ми забули про те, що робить нас сильнішими”. Гравці борються з Сільваною на вершині Торгаста, поки Тюремник знаходиться поза досяжністю.
  • Перехідний етап: Пам’ятник нашим стражданням – “Ви не гідні носити цю корону”. По досягненню 80% запасу здоров’я Сільвана сковує всіх гравців “Ланцюгами панування”, а потім застосовує “Розрив”, знищуючи саму вежу.
  • Етап другий: Королева банши – “Хто ми, як не раби страждання?”. Сільвана приймає “Образ банши” і піднімається в небо, щоб перешкодити гравцям, що мало Тюремники в міру його підйому. Трал і Джайна надають допомогу, застосовуючи “Поклик землі” і “Потік льоду”, але потрібно стежити, щоб їх не переривали.
  • Етап третій: Свобода волі – “Ніщо не зупинить прийдешнє”. Сільвана слід гравцями, вітаючи їх на фінальному бої зі Смертю і невідворотним головним планом Тюремники “.

Wowhead зробили скріншоти всіх куточків Святилища Панування:

А Deamon зняв рейд в оглядальнику моделей, тому запис може трохи відрізнятися від того, що користувачі побачать в грі:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *