Бабуся звернулася в поліцію, щоб її онуку допомогли в CS:GO

Воістину зворушливий випадок стався в місті Одинцово, Московська область. У бабусі Світлани Петрівни є 12-річний онук Сергій, якому подобаються комп’ютерні ігри і особливо CS: GO, але в ній його часто вбивають, що юний гравець приймає занадто близько до серця.

Як повідомило видання “Комсомольская правда”, після чергової поразки онук в сльозах поділився з бабусею своїми невдачами. Багато що з його промови вона зрозуміти не змогла, розібрала лише слова “Дасть”, “дурень зі слоном” і “на B постійно виносять”. Після того як вона заспокоїла онука, пенсіонерка вирішила, що раз є гра, значить в ній є правила і люди, які повинні стежити за їх дотриманням. Тоді вона звернулася в поліцію.

Ось що розповів співробітник правоохоронних органів:

У поліцію звернулася 70-річна Світлана Петрівна В. *, яка попросила вжити заходів і провести перевірку за фактом перевищення посадових повноважень адміністратора в комп’ютерній грі “CS: GO”. Зі слів літньої жінки, її онука дуже часто вбивають в віртуальному світі, а суперники завжди отримують зброю краще, ніж у хлопчика.

Заява дійсно відкрили у справах неповнолітніх і найближчим часом сім’ю відвідає інспектор.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *