Новий скін Дезстроука з DC незабаром з’явиться в Fortnite

Нові витоки Fortnite підтвердили припущення, що негідник DC, Дезстроук, отримає скін у Fortnite в майбутньому.

Серія Fortnite X DC Comics Batman завжди подобалась як шанувальникам DC, так і для Fortnite. Лімітована серія виводить Бетмена та інших героїв у світ Fortnite разом із деякими знаковими лиходіями.

Серед негідників, зображених у коміксах, – Дезстроук. Оскільки всі герої коміксу вже є у світі Fortnite, гравці припустили, що Deathstroke буде наступним персонажем DC, який отримає скін Fortnite.

Пізніше це було підтверджено через витік Fortnite. Hypex, популярний майнер даних Fortnite, написав у Твіттері зображення планера. Однак не будь-який планер. Це був планер, який Deathstroke можна побачити у 4 випуску коміксу.

У нас ще немає рендера скіна, але цього планера достатньо, щоб підтвердити, що Deathstroke колись прийде до Fortnite. Ми не знаємо, чи відбудеться це через Item Shop, обмежений турнір чи підписку на Fortnite Crew.

Deathstroke – це не єдиний скін коміксу DC, над якою сльозяться гравці Fortnite. Epic нещодавно оголосив, що гравці, які придбають комікси, отримають код безкоштовного косметичного товару. Випуск 1 включатиме ексклюзивний скін відродження Харлі Квін.

Ми також очікуємо побачити нову шкіру Жінки-кішки, POI з Batcave та багато іншого, як триватиме сезон 6. Залишайтеся з нами, щоб дізнатися, коли все це прийде в гру.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *