Демонстрація абілок семи класів Diablo II: Resurrected

Кілька днів тому закінчилося технічне альфа-тестування Diablo 2: Resurrected, отримавши при цьому виключно позитивні відгуки спільноти. Крім значного поліпшення якості графіки і всіх її аспектів, команда ремастера Diablo 2 також перемалював абсолютно всі можливості ігрових персонажів. Тут будуть показані не тільки здатності варвара, чарівниці і амазонки, які були доступні під час закритого тесту, але і вміння чотирьох інших класів: некроманта, Паладіна, друїда і ассасина.

Чарівниця

Напевно, найбільш виразними і значно відрізняються один від одного здібностями в Diablo 2 володіє саме чарівниця. Вона може спопеляє ворогів вогнем, зробити демонів частиною електричного кола, і навіть розколювати їх заморожені тіла на дрібні осколки магією льоду:

Амазонка

Ця діва війни нехай і не володіє всякими блискучими на всі боки вміннями, але тим не менше вона може метати у ворога заряджені блискавкою або обмазані отрутою снаряди, а також стріляти елементальних і магічними стрілами або болтами. Це не рахуючи її вміння шукати і обманювати породження зла:

Варвар

Володіючи помітною купою м’язів і немислимою силою, варвар воліє максимально просте, чи не інтимне спілкування з демонами, вганяючи сокиру / меч / спис / алебарду глибше в череп противника. Проте, його бойові кличі і унікальні бойові здібності не залишилися без уваги дизайнерів з Vicarious Visions:

І ось, на цьому можна було б і закінчити, проте не можна залишити без уваги здібності народних умільців. Зокрема, нашого сьогоднішнього героя звуть Shalzuth – йому вдалося подружити клієнт технічного альфа-тестування з особливим модом (в деякому роді це редактор Героя), який дозволив почати гру за чотири недоступних класу. Технічно, гра все ще вважає, що ви граєте на старому доброму варвара, але маєте модель і вміння некроманта, Паладіна, друїда або ассасина, дивлячись за який клас ви забажали зіграти.

У зв’язку з «не-зовсім-легальним” способом отримання доступу до недоступним персонажам, варто залишити дисклеймер: все побачене нижче ще знаходиться в розробці і абсолютно точно не є повністю закінчений продукт, через що на релізі гри візуальне оформлення деяких (якщо не всіх) здібностей буде доопрацьовано або перероблено, так само як і аудиальная складова даних персонажів.

Ассасин

Прабатько класу розбійника в World of Warcraft, ассасін володіє особливою гілкою бойових мистецтв, одні вміння з цієї категорії створюють окуляри комбо-ударів, а інші, більш потужні, дозволяють ці окуляри витрачати. Крім цього, ассасін чудово володіє здібностями Тіні прискорюючи і посилюючи себе, оточуючи себе гострими клинками і закликаючи свою копію, яка буде битися на її боці. Також, ассасін майстерно володіє різними пастками, які атакують ворогів елементальних магією.

Некромант

Повелитель життя і смерті в Санктуарії, некромант може як закликати на свою сторону кілька десятків міньйонів з м’яса і кісток, так і знищувати породження Ада отруйними випарами разом з кістяними заклинаннями, насилаючи при цьому на супротивників численні прокляття.

Друїд

Цьому любителю природи підвладні різні жахливі катаклізми, які він готовий обрушити на будь-якого ворога Санктуарію. Крім цього, друїд приручив милих диких вовків з ведмедями, ще більш милих змійок, які люблять ласувати трупами переможених ворогів (не пропадати ж добру, чого один некромант їх використовує), йому підпорядковується зграя воронів, а його і його союзників підсилюють різні духи лісу. І як ніби цього всього було мало, друїд володіє здібностями лікантроп, які дозволяють йому перетворюватися в вервольфа або ведмедя-Берсерк, якщо йому захочеться особисто розривати демонів на частини.

Паладин

Благочестивий воїн, який свого часу надихнув класом Бард з однієї популярної на той час рольової гри, паладин готовий кинутися в бій з породженнями Темряви, борючись з ними віч-на-віч як силою зброї, так і силою своєї віри. Цей воїн світла прекрасно підсилює всіх своїх союзників численними аурами. Деякі з цих аур, однак, можуть і нечестивим демонам зіпсувати життя.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *