З Сільвани в Святилищі Панування можна буде отримати предмет який відсилає до Саурфанга

Вивчаючи список видобутку Святилища Панування, уважні гравці помітили, що з фінального боса рейду, Сільвани Вітрокрилої, видобувається цікавий предмет, який пов’язаний з іншим відомим персонажем і подіями Battle for Azeroth. У нагороду за перемогу над королевою банші герої можуть отримати дух самого варок Саурфанга в образі аксесуара з непоганим ефектом.

У списку здобичі Сільвани Вітрокрилої вказано аксесуар Душа старого солдата на силу з наступним поки ще не реалізованим ефектом:

В інтерв’ю на BlizzConline 2021 провідний дизайнер оповідання Стів Денузер заявив, що гравці навряд чи зустрінуться з Варіаном Рінном і Вароком Саурфангом в Темних Землях, однак їх вплив на події на Азеротеі і Андуіна продовжать відчуватися і далі. Правда поки ніяких натяків в цьому плані виявлено не було.

Будучи стратегом Війни Шипів, по мірі розвитку подій Battle for Azeroth Саурфанг переглянув своє ставлення до Орди і її тодішньому предводителя – Сільвани Вітрокрилої, що в підсумку призвело його до прямого протистояння з королевою банши в фіналі Четвертої Війни коло Воріт Оргріммара. І нехай він загинув в нечесному бою, це розкрило справжні мотиви Сільвани і об’єднало Орду, поклавши край смуті і кровопролиття. Судячи з усього, цей непохитний дух або, його частка виявилися в руках Сільвани, перетворившись в могутній предмет.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *