Як підготуватися до виходу Burning Crusade Classic

Цього року відбудеться вихід Burning Crusade Classic і багато гравців хочуть максимально підготуватися до запуску «нового» доповнення. Деяких відповідь «просто грай в гру» явно не влаштує, тому MadSeasonShow підготував кілька порад, які полегшать вашу подорож через Темний портал.

 1. Прокачування нових рас

Ця порада буде актуальним вже в препатчі: якщо ви плануєте почати прокачування персонажа нової раси, то краще прокачувати нема на стартовою території. Острів Небесної Димки і ліси Вічної Пісні напевно будуть заповнені купою інших гравців, що може значно уповільнити вас. Якщо вас не цікавлять нові завдання, то заздалегідь знайдіть чорнокнижника, який зможе закликати вас на стартову територію іншої раси.

 1. Купіть екіпіровку на всі рівні вже зараз

Якщо ви плануєте прокачати нового персонажа, то задумайтеся про покупку екіпіровки вже зараз. Через велику популярність прокачування через підземелля в Classic, ви легко знайдете дешеві предмети на аукціоні. Миттєве підвищення рівня можна буде використовувати на дренеев і ельфів крові, тому BoE предмети можуть подорожчати після виходу препатча.

 1. Очистіть свої сумки

Досить очевидний рада, але дуже часто гравці приходять в нове доповнення з 4 вільними осередками, після чого їм доводиться шукати торговця або видаляти предмети. Залиште тільки найнеобхідніше, на кшталт потрібних витрачаються предметів і екіпіровки для іншої спеціалізації.

 1. Запасіться матеріалами для ювелірної справи

У Burning Crusade з’явиться нова професія і якщо ви плануєте стати ювеліром, то, можливо, варто запастися необхідною рудою і дорогоцінним камінням вже зараз, щоб заощадити на прокачуванні. Якщо ви не плануєте прокачувати цю професію, то, можливо, ви зможете заробити, продаючи ці матеріали після виходу препатча.

 1. Прокачайте на максимум свої професії

Для використання рецептів TBC, вам знадобляться прокачані професії. Навряд чи ви захочете витрачати час на це заняття після виходу доповнення, тому займіться цим зараз. Професії будуть відігравати велику роль в отриманні екіпіровки Burning Crusade.

 1. Підготуйте альтернативних персонажів

Мета зміниться в TBC і сильний в Classic клас може виявитися значно гірше в новому додатку. Або може ви розчаруєтеся в ігровому процесі на 70 рівні, тому підготуйте альтернативні варіанти вже зараз.

 1. Запасіться класичними предметами, які будуть актуальні в TBC

Є статті про такі речі (тут і тут), які збережуть свою корисність після виходу доповнення, тому ви можете або запастися матеріалами, або самими предметами.

 1. Почніть брати участь в дуелях

Якщо ви плануєте серйозно зайнятися ареною в TBC, то почніть брати участь в дуелях проти представників своєї фракції, щоб звикнути і навчитися справлятися, наприклад, з Волею відрікшихся і Майстром втечі.

 1. Прокачайте альтернативних персонажів для трансмутації

У TBC з’явиться кілька важливих рецептів, на кшталт Початковою луноткані, які можна створювати раз в кілька днів. Ви можете прокачати кілька персонажів до 50 рівня, щоб вивчити ці рецепти, після чого створювати ці предмети для себе або інших гравців.

 1. Накопичте приблизно 7000 золотих

Якщо ви не знали, то ви зможете літати в TBC і на навчання польотам вам буде потрібно 5000 золотих. Тому краще почніть збирати вже зараз.

 1. Купуйте PvP набір в препатче

У TBC значно зміниться система честі, тому ви зможете купити найпотужніші PvP предмети в препатче без необхідності отримувати 14 ранг.

 1. Придумайте план на старт доповнення заздалегідь

Якщо ви були на старті Classic, то напевно пам’ятаєте весь хаос і купу народу. Врахуйте, що тоді все починали в 6 різних зонах. Зараз же всі гравці почнуть на одній території, тому ви уявляєте, що буде. Можливо, вам варто заздалегідь знайти групу і відправитися в підземелля або якомога швидше відправитися в Зангартопь, де буде складніше, але спокійніше.

 1. Виконайте 20 завдань до виходу доповнення

Ще одна стратегія, яка дозволить вам почати прокачування трохи швидше. Якщо у вас є невиконані високорівневі завдання, то ви можете виконати 20 завдань і здати їх після виходу доповнення. Не забудьте залишити камінь повернення недалеко від Темного порталу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *