Інсайдер: Resident Evil 9 стане останньою номерний грою серії і завершить історію Ітана Уінтерс

Відомий та надійний інсайдер Dusk Golem розповів, як Capcom планує надалі розвивати серію Resident Evil. Він заявив, що дев’ята частина, ймовірно, стане останньою номерний грою франшизи.

Вся справа в тому, що Resident Evil 9 стане завершальною в так званій “трилогії Ітана Уінтерс”. Історія героя в цій частині завершиться.

Рішення зробити Village прямим сіквелом сьомий частини було прийнято дуже давно. Деякі моменти Resident Evil 7 стануть більш зрозумілими як раз після сюжету Village.
RE7, RE8 і RE9 пов’язані між собою і мають одну історію. Я підозрюю, що після дев’ятої частини Capcom відійде від номерних ігор, а кожна нова частина буде з окремою і самодостатньою історією.

Про більш тісний зв’язок Village з сьомою частиною багато стали підозрювати відразу після анонса. Літня жінка з першого трейлера була ще на малюнку в Resident Evil 7 на локації, присвяченій дню народження Лукаса Бейкера.

Resident Evil Village вийде 7 травня на PC і консолях обох поколінь. Той же Dusk Golem в березні говорив, що Capcom вже працює над Resident Evil 9, але релізу раніше 2024 чекати не варто.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *