Capcom показала карту Resident Evil Village і мати Міранду

Видання IGN продовжує ділитися новими подробицями Resident Evil Village. Сьогодні ЗМІ опублікували карту гри і її невеликий опис.

У грі буде чотири ключові зони, які відзначені гербами – замок Дімітреску, “Будинок Беневіенто”, “Фабрика Гейзенберга” і “Резервуар Моро”. На їх територіях будуть розташовуватися різноманітні пам’ятки. Особливо виділяється чорна рибка, від якої багато гравців чекають битви в дусі Resident Evil 4 на озері.

Здається, у новій частині буде багато спільного з Resident Evil 4. Дії обох відбувається в селі. Для кожної області будуть свої індивідуальні елементи геймплея і види супротивників. Глава розробки вважає, що різноманітність стало одним з ключових елементів успіху ігри 2005 року. І такого ж підходу вони дотримуються з Resident Evil Village.

Також розробники показали внутрішньо портрет і арт гри, на якому зображена мати Міранда. Про неї розробники багато не розповіли. Лише те, що місцеві жителі їй поклоняються, а леді Дімітреску звітувала перед нею по телефону в одному з роликів гри.

Resident Evil Village вийде 7 травня на PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series S | X і PC.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *