Огляд головного меню і інтерфейсу з технічного альфа-тестування Diablo 2: Resurrected

Нещодавно почалося технічне альфа-тестування Diablo 2: Resurrected, і багато щасливі користувачі тут же кинулися випробовувати цю гру, перевіряючи обіцянки розробників на ділі. Крім безлічі візуальних і аудіальних змін, розробники також переробили багато елементів інтерфейсу та головного меню. Так давайте ж подивимося, що співробітники Vicarious Visions для нас припасли.: Cut:

Відразу ж після запуску технічного альфа-тестування, перед головним меню, ви побачите звернення розробників, в якому вони попросять вас постояти трохи і вислухати їх:


Ласкаво просимо на технічне альфа-тестування Diablo II: Resurrected!

Ми раді надати вам можливість вперше побачити на плоди нашої наполегливої ​​праці, який ми вклали в цю гру. Просимо вас мати на увазі, що поточна ітерація гри все ще перебуває в розробці і будь-який аспект гри ще може змінитися.

Дана версія призначена виключно для тестування. Всі зібрані за час тестування дані будуть використані розробниками для тестування, знаходження і виправлення неполадок, усунення невідповідностей і помилок на програмному рівні / ігрового досвіду, або досягнення інших цілей щодо забезпечення якості, які допоможуть створити нашу інтелектуальну власність, комерційні секрети і авторські права на цю гру.

Після технічного альфа-тестування всі зібрані дані будуть надалі видалені, але не раніше моменту виходу гри в світі.

Розважайтеся, і удачі вам в Санктуарії!

Команда Diablo 2: Resurrected


Головне меню

Головне меню зазнало цікаві зміни. Більше немає проміжного екрана між головним меню і меню вибору персонажа – відтепер все розташовано в одному місці. Тут ви можете подивитися титри, кінематографічні ролики, створити персонажа, одиночну / багато користувачів гру і, що зовсім в новинку для Diablo 2, перейти в меню налаштувань.

Меню налаштувань гри

Раніше зайти в опції була можливість тільки під час гри. Тепер же, як було сказано вище, це можна зробити і з головного меню.

Разом зі збільшенням якості графіки, розробникам знадобилося ввести безліч налаштувань цієї самої графіки. Відтепер ви можете виставити на свій смак (або можливостям вашого ПК):

 • Віконний або повноекранний режим;
 • Розширення екрану;
 • Масштабування дозволу екрану (від 50% до 100%);
 • Вертикальну синхронізацію;
 • Обмеження частоти кадрів;
 • Якість текстур, тіней, відображень, в загальному все те, що можна знайти в більшості інших сучасних ігор;
 • Окремо можна встановити в режимі Legacy – настройки, які будуть застосовані, якщо ви вирішите натиснути гарячу клавішу, що відповідає за перемикання між новою і старою (оригінальної) графікою. Налаштування в цій секції один в один повторюють те, що можна виставити в поточній версії Diablo 2: Lord of Destruction – дозвіл не вище 800×600 (або 640×480), якість освітлення, опрацювання тіней і отрисовку перспективи.

Також, тут є стандартні налаштування звуку. Тут все більш звично, проте є одне цікаве нововведення – можливість перемикати локалізацію (ця можливість недоступна під час технічного альфа-тестування):

Налаштування ігрового процесу були і в оригінальній грі, але там вони були обмежені лише опціями мінікарти. Тепер же, на додаток до можливості змінювати мінікарту, можна налаштовувати:

 • Автоматичний збір золота;
 • Відображення інструкцій випали предметів – варіанти Resurrected (D2: R) або Legacy (D2: LoD);
 • Опції для людей, які страждають на дальтонізм або слабозорих;
 • субтитри;
 • Відображення кількості зарядів на заклинаннях (якщо заклинання видається якимось предметом);
 • Чутливість миші;
 • Унікальні клавіші при активації другого комплекту озброєння;
 • Розмір шрифту в текстовому чаті.

Меню створення персонажа і початок гри

Тут, крім просто шикарною графіки, нічого нового ми не побачимо. Все ті ж 7 героїв стоять перед багаттям, програючи особисту анімацію, варто гравцеві кого-небудь вибрати. Тут додається кнопка Resurrected / Legacy, яка перемикає між новою і старою графікою відповідно:

Створивши персонажа, вибравши йому ім’я і почавши гру, ми побачимо той самий екран завантаження, на якому перед темною фігурою поступово відкриваються ворота монастиря, після чого нас випустять на простори Санктуарію:

Технічне альфа-тестування тільки почалося, тому спільнота буде знаходити все більше і більше нововведень. Якщо ви цього ще не зробили, запишіться на доступ до тестування. Може, вам ще пощастить потрапити в другу хвилю першого тестування, або, на крайній випадок, на друге тестування мультиплеєра, яке має відбутися пізніше в цьому році.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *