Минулого місяця PUBG Mobile заробив понад 240 млн доларів

За підрахунками аналітичної компанії Sensor Tower, у березні 2021 року PUBG Mobile стала другою за найвищим рівнем прибутку мобільною грою у світі.

Гра заробила 240,5 мільйона доларів, причому більша частина доходу припадає на китайську версію гри, яка називається Peacekeeper Elite. На це припадає 59,7% миротворця, а версія США – 9,8%.

Минулого місяця PUBG Mobile відсвяткував свою третю річницю проведенням ігрової вечірки. На вечірці виступили живі виступи популярних музикантів Lost Frequencies, Alesso та R3HAB. У минулому місяці також вийшов патч 1.3 від PUBG Mobile, який представив новий режим – снайперську гвинтівку Мосіна-Наганта, Motor Glider та 18-й сезон.

Однак найбільш заробляючим мобільним телефоном у березні 2021 року була Честь королів. Це мобільна гра MOBA від Tencent’s Timi Studios, яка вийшла у 2015 році. Вона доступна лише в Китаї та на Тайвані. У грі було витрачено близько 257,5 мільйонів доларів, що є зростанням на 63 відсотки з березня 2020 року.

Не дивно, що близько 96,3% загального доходу надходило з Китаю, тоді як близько 1,2% – з Тайваню.

Інші ігри в топ-10 включають Genshin Impack, Uma Musume Pretty Derby, Coin Master, Roblox, Pokemon GO, Garena Free Fire, Candy Crush Saga та Rise of Kingdoms.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *