PUBG Lite закривається

PUBG Lite більше не буде доступна після 29 квітня, про це PUBG Studio оголосила сьогодні у своєму блозі.

Наразі офіційний веб-сайт гри припинив роботу, і нові завантаження в грі не підтримуються. Послуги для гри закінчаться 29 квітня, а підтримка гравців припиниться 29 травня.

Хоча точні причини цього кроку не були оголошені, PUBG Studio заявила, що вирішила припинити сервіси для гри після “довгих роздумів”. Гравці можуть продовжувати грати в гру та витрачати ігрові кредити як зазвичай до дати закінчення.

“Ми хотіли б висловити щирі вибачення, а також глибоку вдячність усім”, – сказала студія PUBG. “Ми щиро сподіваємось, що ви насолоджувались часом, проведеним з нами, і, будь ласка, сподіваємось на наші подальші зусилля”

Студія PUBG припинила оновлення гри в січні 2020 р. Останнє оновлення вмісту гри, яке було випущено 16 січня 2020 р., Представило снігову карту Vikendi.

PUBG Lite був запущений багато років тому з бета-тестуванням, яке стартувало в Таїланді 24 січня 2019 року. Гра має подібну механіку до оригінальної гри PUBG battle royale на ПК. Однак системні вимоги до гри значно зменшились порівняно з початковим аналогом. Його можна відтворювати на низькопрофільних ПК та ноутбуках.

PUBG Lite поступово розширював свою присутність, включаючи Південно-Східну Азію та інші країни Азії протягом року. Гра також пробилася до Латинської Америки в травні 2019 року. Вона вийшла в Європі в жовтні 2019 року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *