Про застряглий в Суецькому каналі корабель вже зробили гру

З огляду на всю серйозність ситуації з застряглим посеред Суецького каналу кораблем з контейнерами, звичайно інтернет реагує абсолютно адекватно. Сьогодні ми вже публікували підбірку усіляких мемів на цю тему. А так як гігантський корабель, довжина якого перевищує висоту багатьох хмарочосів, намагалися визволити одним єдиним бульдозером, не дивно, що хтось вирішив зробити про це гру Suez Canal Bulldozer.

Витративши декілька хвилин на гру, швидко стає ясно, що перемогти в ній неможливо. У реальності, інженери знайдуть спосіб звільнити корабель Ever Given від компанії Evergreen, і доставка вантажів через Суец відновитися. Головне питання, скільки це займе часу, тому що кожну годину простою означає, що вантажі на 400 мільйонів доларів змушені огинати Африку.

Управління в грі просте – рухаємо бульдозер клавішами, можна спробувати посувати корабель клавішею J. Тут з’явиться повідомлення, що корабель супер-застряг.

Дана гра – природна кульмінація паршивих ситуацій, для яких придумують абсурдні і неефективні рішення. Подібно відправці хоббітів для знищення кільця, або щоденних прогулянок, щоб знизити ментальну навантаження від чергових локдаунов через спалахи коронавируса в деяких регіонах світу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *