Подробиці про систему акаунтів в Among Us, яка додасть в гру «репорти»

31 березня Among Us отримає оновлення, однією з важливих новинок якого стане система акаунтів. Про неї студія Innersloth розповіла докладніше.

Спочатку облікові записи будуть орієнтовані на «репорти» і модерацію, але потім автори хочуть додати систему друзів і можливість переносити косметичні предмети між пристроями.

На перших порах система запропонує наступне:

  • Ви зможете повідомляти про неналежну поведінку гравців, включаючи непристойні нікнейми, брутальні вислови в чаті, читерство і харассмент. Бани за провину можуть бути як тимчасовими, так і постійними, включаючи блокування альтернативних облікових записів.
  • «Репорт» читатимуть люди, а не боти, тому необхідно вказати причину заявки.
  • Прив’язки декількох акаунтів спершу не передбачається, тобто прив’язати, наприклад, аккаунт з EGS до аккаунту з Steam вийде. Однак ця функція з’явиться незабаром після виходу оновлення.
  • Обліковий запис буде потрібно в тому числі для доступу до повноцінного чату, інакше для вашої ж (і не тільки) безпеки доведеться використовувати швидкий чат.
  • Ще аккаунт буде потрібно для того, щоб вільно міняти своє коротке ім’я. Якщо ви не створите аккаунт, то зможете вибирати тільки з випадкових імен.
  • Один і той же нік зможуть використовувати різні користувачі.
  • Якщо ви не досягли віку цифрового згоди (в більшості країн – 13 років), вам потрібно отримати дозвіл батьків / опікунів на доступ до повноцінного чату і до можливості змінювати коротке ім’я.
  • Без облікового запису (або якщо ви неповнолітня і не хочете питати схвалення у батьків / опікунів), ви все одно зможете грати, але в гостьовому режимі. Там дозволять користуватися тільки швидким частому і генерувати нікнейм випадковим чином.
  • Кодекс поведінки, де містяться правила і опис наслідків їх порушення, опублікують на сайті Innersloth.

У апдейт також увійдуть нова карта, нові завдання, можливість вибирати стартову кімнату, сходи і кілька нових безкоштовних капелюхів, дві з яких можна побачити на першому зображенні нижче.

Крім того, в продаж надійде набір Airship Skin Pack, що включає в себе 13 нових капелюхів і три нових скіна, один з яких має особливу анімацію вбивства. Частина цієї «косметики» вже мелькала на початку минулорічного трейлера – скріншот з цим моментом є в тій же галереї.

Нарешті, оновлення усуне деякі помилки, на зразок проблем з підключенням до загального лобі на Nintendo Switch і некоректного відображення тіней на деяких Android-девайсах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *