Чутки: Blizzard розробляє мобільний Overwatch

Overwatch став одним з кращих шутерів останніх п’яти років, надавши значний вплив на ігрове співтовариство самими різними способами – від косплея до позитивних рольових моделей. Однак у своєму нинішньому вигляді гра вичерпала себе, тому в наступному році нас і чекає Overwatch 2, яка зберігає основні механіки, але поліруючи їх, додаючи особливості і розширюючи можливості. Але це може бути не єдиний проект по всесвіту. Згідно з непідтвердженою інформацією в розробці знаходиться мобільна версія Overwatch.

Цю інформацію повідомив редактор Dexerto з посиланням на інсайдера з хорошою репутацією. За його словами, ще до початку пандемії Blizzard планувала запустити Overwatch 2 разом з Overwatch Mobile. Мета компанії полягала в тому, щоб анонсувати мобільний шутер напередодні запуску другої частини на PC і консолях.

Коронавірус значно вплинув на процес розробки, так що зараз незрозуміло, як Blizzard змінила підхід. Відзначається, що продуктивність впала, так що Blizzard могла переключити сили на інші проекти. Тим більше, що Overwatch 2 тепер планується лише на 2022 рік. Можливо, частина сил перекинули на інші проекти, або мобільний шутер просто затримали на невизначений термін.

Наскільки правдоподібний слух? Сказати складно, тим більше, що Blizzard вже співпрацює з NetEase в розробці Diablo Immortal і якість у мобільного екшену дуже висока. З іншого боку, Overwatch це не Fortnite і не PUBG, так що тут необхідно значно переробляти геймплей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *